Basın'da Biz ...
                                                    
  
Taç Bayi Örnek Mefruşat'ın sahibi Ahmet Örnekbaş ev tekstili sektörüne 1979'da henüz 17 yaşındayken girmiş.Ticaret hayatına mefruşatla giren Örnekbaş, 1986'da perdeciliğe başladığı işk günden bu yana Taç ile çalıştığını belirtiyor.O günden bu yana hem nevresim grubunda hem de perde grubunda Taç markalı ürünlerin perakende satışını gerçekleştiren Örnekbaş, Taç'ı tercih etmesindeki en büyük nedenin tüketici tarafından kolay algılanması ve istikrarlı çizgisi olduğunu söylüyor.Taç'ın kalitesine güvendiğini ve satışını gönül rahatlığıyla gerçekleştirdiğini söyleyen Örnekbaş, "Yenilikçi olması, gelişmeleri takip etmesi, haksız rekabet ortamına izin vermemesi, bayi ve tüketicilerini koruyucu tavrı Taç'ı tercih etmemizdeki nedenler araasında.Ayrıca Taç, ürünün arkasında durabilen bir marka.Değişim konusunda hiçbir sorun yaşamıyoruz ve bu müşteri memnuniyetini artırıyor, satışı kolaylaştırıyor. Taç'ı istikrarlı olduğu için tercih ediyoruz" diyor.
  
   Örnekbaş, "Ev tekstili" dendiği an akla "Taç" ın gelmesinin işlerini çok kolaylaştırdığını ve reklam çalışmalarıyla birlikte satışlarının arttığını söylüyor. "Şu an Taç satmıyor olsak bu kadar ciro yapmamız mümkün olmazdı. Bu algılama sayesinde satış sırasında bize pek iş düşmüyor" diyor. Bolu tüketicisinin nevresim grubunda lisanslı ürünlere ve özellikle Galatasaray Futbol Kulübü'nün ürünlerine yoğun ilgi gösterdiğini, perdede ise renkli tüllere talebin yüksek olduğunu söylüyor. Bolu tüketicisini, tüketim açısından yenilikçi olarak tanımlayan Örnekbaş, "Eskiden insanlar perdeyi camlarını örtmek mantığıyla alıyordu. Bugün ise tüketici renk,desen,kalite,garanti,hijyen arıyor.Bilinç yüksek düzeyde. Taç'ın başarısının sırrı başarıya inanmasıdır. Tüm çalışanlarının bu inanç içerisinde olduklarını görüyorum. Taç, yıllar boyunca yapılan tüm çalışmalarında markasına ve kalitesine zarar verecek hiçbirşey yapmamştır. Bolu'da Taç'ı en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz" diyor.


   Bolu Valiliği ve belediye makamlarının odalarını Taç perdeyle yenilediklerini söyleyen Örnekbaş, "En üst düzeyde mülki amirlerin makam odalarının perdelerinin Taç olması bize büyük gurur veriyor.
Önümüzdeki dönemde markasız hiçbir yere varılamayacağına inanıyorum. Tüketiciler artık marka arıyor. Marka varsa kalite vardır. Bu yalnızca ev tekstili sektörü değil tüm sektörler için geçerli" diyor.

                                                                                            
                                                                                   Tanıtım Filmini İzlemek İçin Tıklayınız